Par mums

Dzīvē katram ir nācies piedzīvot tuvo un mīļo cilvēku aiziešanu mūžībā. Tā ir iekārtota pasaule… Tas ir viens no smagākajiem periodiem cilvēka dzīvē. Tomēr arī pēc tuvinieku nāves, mēs vēlamies sajust viņu klātbūtni virs zemes. Šī iemesla dēļ mēs apmeklējam kapsētas un uzstādām viņiem pieminekļus, visu dzīvei sargājot mirušo piemiņu…

Ievērojot gadsimtu gaitā izveidojošās tradīcijas, aizsaulē aizgājušajiem tiek veidoti kapu pieminekļi. Šim nolūkam kalpo akmens, kas ir viens no labākajiem informācijas glabātājiem.

Starp mūsu klientiem visaugstākais pieprasījums ir pēc granīta kapu pieminekļiem, tā kā tieši šis materiāls lepojas ar savu ilgnoturību. Jau izsenis ļaudis ar bijību izturējušies pret granītu, jo cienījuši tā stiprumu un augsto izturību pret apkārtējas vides nelabvēlīgo ietekmi. Senie romieši šo minerālu uzskatīja par svētu un dižciltīgu. 

Itāļu vārds „granito” cēlies no latīņu valodas vārda „granum” – grauds. Granītam patiesi piemīt unikālas īpašības. Tam ir zems mitruma absorbcijas koeficients, kas garantē, ka tajā neiekļūs un nesasals mitrums, kas varētu radīt mikroplaisas. Tas viegli iztur krasas temperatūras svārstības. Mūsdienu iekārtas ļauj sekmīgi apstrādāt granītu, atvieglojot darbu un ievērojami saīsinot ražošanas termiņus.  Akmens virsma viegli slīpējas un pulējas. Granītam piemīt arī neatkārtojamas estētiskās īpašības – tam ir daudzveidīgs dabas raksts un plaša krāsu gammas palete (no sarkana līdz tumši melnam).


Mūsu katalogā piedāvātie granīta pieminekļi tiek veidoti no dabiska akmens un atbilst visām tehniskajām prasībām. Pasūtītāji var būt pārliecināti par mūsu darbinieku profesionalitāti, kuri parūpēsies par granīta pieminekļu izgatavošanu visaugstākajā kvalitātes līmenī.


Katrs cilvēks ir savā veidā neatkārtojams un unikāls. Mēs vēlamies, lai granīta pieminekļi spētu atspoguļot arī cilvēka raksturīgās īpašības, veidotu asociācijas ar to. Granīta pieminekļa individualitāti var panākt ar māksliniecisku gravējumu un bronzas rotājumiem. Uz pieminekļa var būt iegravēts ne tikai uzraksts, bet arī attēls – portrets, grafika, simbolika (skat. Gravēšanas sadaļā).


Piedāvātās produkcijas modeļi pastāvīgi tiek atjaunoti un paplašināti. Mūsu speciālisti rūpīgi seko, lai kompānijas asortiments atbilstu visaugstākajām klientu prasībām. Produkcijas augsto kvalitāti garantē mūsdienīgas darba metodes, patīkama cenu politika un individuāla pieeja katram klientam. Gatavo variantu daudzveidība un individuālo pasūtījumu iespējamība pilnībā apmierina mūsu uzņēmuma klientu vajadzības.


Granīta piemineklis vislabāk spēs pasvītrot mūžībā aizgājušā nopelnus un izteiks tuvinieku neizmērojamo mīlestību un sēras.


Mūsu uzņēmums ar prieku Jums palīdzēs iegādāties atbilstošāko pieminekli. Klientu maksimālai ērtībai ir izveidots realizējamās produkcijas katalogs. Plaša izvēle, daudzveidīgs produkcijas klāsts, pilns pakalpojumu spektrs mākslinieciskajā gravīrā, profesionāla kapu pieminekļu uzstādīšana, restaurācija, apbedījuma vietu labiekārtošana, mākslinieka – dizainera pakalpojumi, uzmanīgi konsultanti un, pats svarīgākais, augsta produktu kvalitāte – tie ir galvenie iemesli, lai izvēlētos mūsu kompānijas produkciju un pakalpojumus.

Kontaktinformācija

Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs Jums saglabāt Jūsu tuvinieku piemiņu!
Sazinieties ar mums.Biroja Rīgā

Tel.: +371 29259508
E-pasts: riga@monumenti.lv

Biroja Daugavpilī

Tel.: +371 29264126
E-pasts: info@ritualsd.lv

Biroja Lielvārdē

Tel.: +371 28371222
E-pasts: info@monumenti.lv

Centrālais birojs, Ražošana un Noliktava

Tel.: +371 25454111
E-pasts: info@monumenti.lv

Pārstāvniecība Valmierā

Tel.: +371 29259508
E-pasts: riga@monumenti.lv