Pieminekļi ar krustu no kompānijas monumenti.lv

Krusts savu simbolisko nozīmi ir ieguvis vēl antīkajos laikos. Krusts dažādās kultūrās simbolizē ne tikai nāvi, bet arī dzīvi, zemes un debess savienību. Mūsdienās krusts tiek likts gan uz pareizticīgā kapa, gan arī uz katoļu kapa. Pašlaik tiek arī izgatavoti krusta formas pieminekļi, kā arī pieminekļi ar krustu.

Kārtot
Cena
MateriālsAkcija


   
Kopa: 18

Agrāk vairums monumentu uz kapa tika veidoti no koka un betona, taču pašlaik šiem materiāliem vairs netiek dota priekšroka, jo tie ir pakļauti laika apstākļu negatīvajai iedarbībai.  Ar laiku pieminekļus sāka izgatavot no granīta, jo tas ir visizturīgākais dabas materiāls, ko nespēj postīt nekādi klimatiskie apstākļi. Un granīta krusts bez savas ierastās formas ir ieguvis dažādus dizainus.

Pašlaik Latvijas kapsētās ir sastopama liela granīta pieminekļu ar krustu dažādība. Mūsu kompānija piedāvā plašu dažādas formas, izmēru un krāsu toņu pieminekļu asortimentu. Izvēloties kapa pieminekli ar krustu, jāņem vērā ne tikai konfesija, bet arī apglabāšanas īpatnības.

Mūsu kompānija izgatavo pieminekļus ne tikai krusta veidā, bet arī ar dažādas formas un izmēru krustiem. Tāpat arī iespējams nopirkt pieminekli pēc individuālām vēlmēm un skicēm. Granīts, kuram piemīt dažādi krāsu toņi, piešķirs monumentālajam kompleksam individuālu raksturu un respektablumu.