Ekskluzīvie pieminekļi no kompānijas monumenti.lv

Ikvienā Latvijas kapsētā ir redzams daudz līdzīgu pieminekļu. Tie var atšķirties vienīgi krāsas, izgatavošanas kvalitātes, kā arī izmēru ziņā. Tāpēc daudzi mūsu klienti, kuriem ir lielas budžeta iespējas, priekšroku dod ekskluzīviem pieminekļiem. Parasti ekskluzīvus pieminekļus pasūta ar nolūku izveidot neatkārtojamu tēlu, kas sevī glabās visas aizgājušā tuvinieka vislabākās īpašības un rakstura iezīmes.

Memoriālie kompleksi, kas tiek veidoti pēc individuālām skicēm, spēj attēlot mirušā tuvinieka raksturu, iekšējo pasauli, aizraušanās, dzīves veidu un profesiju. Visbiežāk ekskluzīvu pieminekli pasūta mīļotās meitas vai dēla, drauga vai iemīļotās kapam. Šādā veidā tiek izpaustas visdziļākās jūtas, mīlestība un mūžīga piemiņa cilvēkam, kura nav vairs līdzās.

Visbiežāk ekskluzīvie pieminekļi tiek izgatavoti no granīta. Granīts ir vispieprasītākais un izturīgākais materiāls, ko neietekmē laika apstākļi un temperatūru svārstības. Papildus granīta izturīgumam šis dabas materiāls ir ļoti skaists un tam ir plaša krāsu gamma. Šādu pieminekli var izgatavot vienā krāsā vai izmantot vienlaicīgi vairākus toņus.  Ekskluzīvie pieminekļi spēj radīt mūžības izjūtu, kā arī šādi izstrādājumi nostāvēs uz zemes daudzus gadus, nepadodoties ārējās vides faktoru iedarbībai.

Uz ekskluzīvajiem pieminekļiem, tāpat kā uz parastajiem, var izvietot dažāda veida uzrakstu gravējumus un fotoattēlus.  Visi šie elementi ne tikai izcels kapa vietu, bet arī spēs daudz ko pavēstīt par mūžībā aizgājušo cilvēku. Šādu pieminekļu cenas ir ievērojami augstākas salīdzinājumā ar vidējām standarta formām, jo tos izgatavo pēc individuālas skices.

Lai pasūtītu ekskluzīvu pieminekli, Jūs varat vērsties mūsu kompānijā vai zvanīt pa tālruni. Mūsu speciālisti palīdzēs ar izstrādājuma krāsas, stila un formas izvēli. Mēs garantējam augstu paveiktā darba kvalitāti, kā arī ņemsim vērā Jūsu vēlmes un prasības pieminekļa noformējumam.