Granīta sētiņas komplekts

Apbedījuma vietas labiekārtošanā nozīmīga loma ir granīta nožogojumam, kas ne tikai iezīmē kapavietas robežas, bet arī piešķir sakoptu vizuālo izskatu. Kā papildinājumu granīta nožogojumam var izmantot ziedus, gravējumus un granīta plāksnes.

Kapsētā mēdz izmantot dažāda izmēra un krāsas granīta nožogojumus, tas atkarīgs no apbedījuma vietas rakstura. Piemēram, ģimenes memoriālā var uzstādīt granīta nožogojumu kombinētos krāsu toņos.

Kārtot
Cena
MateriālsAkcija

   
Jūs esat izvēlējies:
Kopa: 2

  Lai pasūtītu granīta nožogojumu, jāpieņem lēmums par tā formu un dizainu. Visbiežāk tiek izmantota vertikālā forma (RT-15). Pieejami arī horizontālas formas granīta nožogojumi, nožogojumi dažādās krāsās, kā arī pēc izvēles var tikt izmantoti ģeometriski elementi.

  Pieejamie granīta nožogojumi:

  • vertikāli
  • horizontāli
  • kombinēti

  Visbiežāk kapu nožogojumi tiek izgatavoti no granīta vai dzelzs. Atšķirībā no dzelzs nožogojuma, granīts ir izturīgāks, jo tas ir ļoti noturīgs un drošs pret ārējās vides nelabvēlīgajiem apstākļiem. Salīdzinājumā ar granītu, dzelzs laika gaitā un dabas apstākļu ietekmē pakļaujas rūsas iedarbībai.

  Mūsu steidzīgajā dzīves ritmā daudziem cilvēkiem neatliek laiks kapavietas sakopšanai, tāpēc bieži tiek izmantoti dekoratīvie oļi gaišā tonī, kas spēj kliedēt kapsētas tumšos toņus. Iespējams, kapavietu izklāt arī ar granīta plāksnēm. Tās atvieglo kapa vietas sakopšanu, un, pateicoties akmens izturībai, granīta plāksnes kalpos ilgus gadus.

  Granīta nožogojuma uzstādīšana notiek kopā ar pieminekli, bet to var arī uzstādīt agrāk vai vēlāk. Granīta nožogojums ir labs veids kā apbedījuma vietu izveidot vizuāli glītāku un iezīmēt tās robežas. Granīta nožogojumu, kā arī pārējo granīta produkciju kapavietas labiekārtošanai Jūs varat iegadāties mūsu veikalos. Profesionāli meistari sniegs jums uzstādīšanas un labiekārtošanas darbu pakalpojumus.