Ziedu kapu apmale

Ziedu kapu apmale ir svarīgs apbedījuma vietas labiekārtošanas elements, kas tiek uzstādīta kopā ar pieminekli.  Šis elements ne tikai iezīmē kapa vietas robežas, bet arī piešķir tai sakoptību. Apmalei par papildinājumu tiek izmantoti ziedi, gravējums un plāksne.

Ziedu kapu apmales kapsētā mēdz būt dažādu izmēru, kas ir atkarīgi no kapa rakstura.  Piemēram, ģimenes memoriālā var uzstādīt gan lielu apmali, gan arī vairākas nelielas. Taisnstūra forma ir visizplatītākā. Mēdz būt arī apaļas formas kapu apmales, tās var būt neparastas formas, kā arī tiek izmantotas ģeometriskas figūras.

Kārtot
Cena
Materiāls

Akcija

   
Kopa: 2

  Ziedu kapu apmales mēdz būt:

  • atvērta veida;
  • daļēji atvērta veida;
  • slēgta ar plāksni (šādām ziedu kapu apmalēm nav nepieciešama kopšana, tās izskatās skaisti un  akurāti).

  Visbiežāk ziedu kapu apmales izgatavo no granīta un marmora. Atšķirībā no marmora apmalēm, granīta ir izturīgākas, jo granīts ir ļoti noturīgs un drošs pret ārējās vides nelabvēlīgajiem apstākļiem.  Salīdzinājumā ar granītu, marmors ieņem līdera pozīcijas ar savām estētiskajām īpašībām, taču piekāpjas izturīguma ziņā.

  Pašlaik daudziem cilvēkiem neatliek laiks kopt ziedu kapu kopiņu apzaļumojumus, tāpēc atkarībā pēc vajadzības tos apstāda ar kādiem vienkāršiem augiem vai arī pārklāj ar plāksni. Tas atvieglo kapu kopšanu, bet pateicoties akmens nodilumizturībai, plāksne nokalpos vairākus gadsimtus.

  Visbiežāk ziedu kapu kopiņu pieber ar dekoratīvām šķembām, tām ir gaišs tonis, tāpēc spēj kliedēt kapsētas tumšos toņus. Šķembas izgatavotas no dabīgā akmens un tās ir dažādās krāsās, kas būs piemērotas izmantošanai dažādās kapu vietās.

  Ziedu kapu apmales uzstādīšana tiek veikta kopā ar pieminekli. Ziedu kapu apmale - tas ir labs kapu izrotāšanas un to robežu iezīmēšanas veids.  Apmali, kā arī pārējo memoriālo produkciju apbedījuma vietas labiekārtošanai Jūs varat iegādāties mūsu firmā. Mūsu profesionālie meistari sniegs dažādus uzstādīšanas un labiekārtošanas pakalpojumus.