Kapu apmales

Lai skaisti iekārtotu un noformētu mirušā radinieka apbedījuma vietu un saglabātu piemiņu par viņu, ir jāizvēlas piemērots piemineklis un citi papildus izstrādājumi. Kapu apmale - tā ir jebkuras rituāla kompozīcijas neatņemama sastāvdaļa, kas izdaiļo ne tikai kapa zonu, bet arī piešķir estētiskumu.

Kapu apmales veidi

Mūsu valstī sevišķi populāri ir kapu apmales. Tie ir praktiski un lakoniski vizuālajā ziņā. Kapu apmale no dabīgā akmens skaisti ierāmē un iezīmē kapa zonas robežas. Šādu kapu apmales konstrukcijai piemīt savas priekšrocības: kapa teritorijas izturīguma nodrošināšana, kā arī zāles augšanas novēršana.

Kapu apmales formas ir standarta - kvadrāta vai taisnstūra, kam ir taisnas vai noapaļotas malas. Apmales izvietojums atkarīgs ne tikai no tā izmēra, bet arī no apbedījuma veida - vienvietīgs vai ģimenes. Kā zināms, līdzās kapu apmalei tiek novietota vertikāla vai horizontāla pamatne, kā arī citi elementi.

Šādu kapu apmales krāsa var būt dažāda. Parasti apmales un pieminekļus izgatavo vienā krāsu tonī, lai visa kompozīcija izskatītos harmoniski. Visaktuālākā un klasiskākā kapu apmales krāsa ir melnā. Šis krāsu tonis būs piemērots jebkuram apbedījumam. Bez melnās Jūs mūsu kompānijā varat pasūtīt arī citas krāsas kapu pieminekļus.

Ir arī citu veidu kapu apmales, kas tikai daļēji sedz kapu, un ziedu iestādīšanai tiek atvēlēts neliels zemes lauciņš. Atkarībā no varianta kapu apmales izmēri var būt atšķirīgi. Uz kapu apmales virsmas bieži novieto ziedu vāzes, dažādas skulptūras, gaismekļus, kā arī veic gravējumus.

Kapu apmales materiāli

Mūsu kompānija izgatavo kapu apmales no granīta un marmora. Pamatā mēs izmantojam granītu, jo tas ir stiprāks un mitrumu izturīgāks, kam nekaitē nekādi laika apstākļi. Pateicoties šī materiāla labajai kvalitātei un ķīmiskajam sastāvam, kapu apmales nokalpos daudzus gadsimtus.

Atšķirībā no granīta marmors ir mazāk izturīgs pret ārējās vides iedarbību. Laiku pa laikam no šāda materiāla izgatavotas apmales ir jātīra. Marmora apmales pluss ir tāds, ka tie piešķir greznumu jebkuram apbedījumam.

Kā pasūtīt kapu apmales?

Kapu apmales mūsu kompānijā Jūs varat nopirkt jebkurā gada laikā. Ziemas periodā līdz uzstādīšanas sezonai iegādātā prece glabājas mūsu noliktavā. Lai pasūtītu apmales, Jūs varat zvanīt pa tālruni, atstāt ziņu mūsu mājas lapā vai ierasties mūsu kompānijā. Mūsu speciālisti Jums palīdzēs izvēlēties pasūtījuma formu un materiālu.

Tāpat arī mūsu firma sniedz šādus pakalpojumus:

  • kapu apmales nogādāšana un uzstādīšana kapsētā;
  • apbedījuma vietas labiekārtošana (ziedu un citu augu stādīšana, galdiņu un soliņu uzstādīšana);
  • pieminekļa remonts.

Mūsu kompānijas profesionālie meistari kvalitatīvi un īsos termiņos veiks visus darbus, saistītus ar uzstādīšanu, apbedījuma vietas labiekārtošanu. Kapu apmales - tas ir ne tikai praktisks un estētisks kapa vietas iekārtošanas variants, bet arī skaists papildinājums memoriālajam ansamblim.