Dekori no bronzas un nerūsējoša tērauda

Dekori no bronzas un nerūsējoša tērauda pieminekļiem. Visi dekori ir apstrādāti ar īpaši izturīgu un ilgmūžīgu aizsargslāni.

Mūsu uzņēmums ir Baltijas valstīs pazīstama Spānijas uzņēmuma Bronces Jordá ekskluzīvais pārstāvis. Bronces Jordá uzņēmums tika dibināts 1939.gadā un šobrīd ieņem vadošo pozīciju globālajā tirgū memoriālu un arhitektūras rotājumu un skulptūru ražošanā no bronzas un marmora.

Uzņēmuma pieredzi šajā jomā apliecina produktu kvalitāte un milzīgs produktu klāsts. Produktu ražošanā uzņēmums Bronces Jordá izmanto tikai jaunākās tehnoloģijas un materiālus. Uzņēmuma Bronces Jordá speciālisti izstrādājuši īpaši izturīga un ilgmūžīga aizsargslāņa uzklāšanas tehnoloģiju visiem ražotajiem produktiem. Šis pārklājums aizsargā produktu no atmosfēras nokrišņu kaitīgās ietekmes un saglabā produktu sākotnējo izskatu un spīdumu.

Visu Bronces Jordá uzņēmuma sortimentu, piegādes noteikumus un cenas jūs varat apskatīt un pasūtīt mūsu veikalā vai reģionālajos birojos. Šeit jūs varat apskatīt dažus produktus no mūsu kataloga.