Dubultie kapu pieminekļi no kompānijas monumenti.lv

Mūsdienās visizplatītākie ir dubultie kapu pieminekļi, kuri ir paredzēti diviem aizgājējiem vienlaicīgi, vīram un sievai. Visbiežāk dubultos kapu pieminekļus pasūta ģimenes kapiem. Šādi pieminekļi var būt divu veidu, izgatavoti viena elementa veidā un divu atsevišķu plākšņu veidā, starp kurām bieži tiek novietota kāda figūra vai krusts.

Visbiežāk dubulto kapu pieminekļu izgatavošanai tiek izmantots granīts. Šis dabas materiāls ir izslavēts ar savu ilgo kalpošanas mūžu, izturīgumu un vizuālo pievilcību. Dubultie pieminekļi var būt izgatavoti visdažādākajās krāsās. Vispopulārākā no krāsām ir melnā. No granīta izgatavotie pieminekļi nokalpos ilgus gadus, jo granīts ir visizturīgākais materiāls, kas pārvar visus laika apstākļus un jebkuras temperatūras svārstības.

Granīta pieminekļiem nav vajadzīga īpaša kopšana, laiku pa laikam notīrot no tā netīrumus vai putekļus, kas rodas pēc lietus.

Dubultajiem pieminekļiem ir pietiekami liela virsma, uz kuras var izvietot zīmējumu, portretu un uzrakstu gravējumus bez ierobežojuma. Un arī cena šādiem pieminekļiem tikai nedaudz pārsniedz parasto pieminekļu cenu. Tāpēc arī lielākais mūsu klientu vairums ģimenes kapiem izvēlas tieši dubultos pieminekļus.

Nopirkt un uzstādīt dubulto pieminekli uz zemes gabala var jau tad, kad viens no laulātajiem ir dzīvs. Kad pienāks laiks, mēs atrisināsim visus jautājumus, kas saistīti ar papildus portreta vai uzraksta pievienošanu. Par visiem jautājumiem, saistītiem ar dubultā kapu pieminekļa pasūtīšanu un uzstādīšanu  Jūs konsultēs mūsu speciālisti.

Mūsu kompānija piedāvā augstas kvalitātes dubulto kapu pieminekļu izgatavošanu no granīta. Mēs garantējam profesionalitāti un ātru pasūtījumu izpildi norunātajā termiņā. Mūsu speciālistiem ir liela pieredze monumentālu izstrādājumu izgatavošanā, tāpēc viņi spēs rast individuālu pieeju katram klientam, izvēloties dubulto kapu pieminekli.