Kapa pieminekļu gravēšana

Kapa pieminekļu gravēšana  - tas ir tradicionāls kapu pieminekļa noformēšanas veids. Pateicoties zīmējumu, attēlu un uzrakstu daudzveidībai, iespējams daudz pavēstīt par aizgājušo cilvēku, par viņa raksturu, vaļaspriekiem, aizraušanos.

Lāzera gravēšanas paraugi 

Mūsu rīcībā ir katalogs ar vairāk nekā 500 zīmējumiem, bet pēc vēlēšanās mēs varam uzgravēt jebkuru klienta uzrādīto zīmējumu, vai ainavu. Šeit jūs varat iepazīties ar dažiem zīmējumiem no mūsu kataloga.

Gravējuma uzklāšana uz granīta pieminekļiem

Granīta pieminekļu noformēšana ir diezgan darbietilpīgs process, neraugoties uz to, ka granīts viegli padodas gravēšanai. Granīta izstrādājumu gravēšanu veic tikai profesionāls mākslinieks, kurš ar rokām vai ar gravēšanas aparāta palīdzību izveido vissīkākās detaļas.

Attēls tiek veidots ar trieciena metodi, ar speciāla instrumenta palīdzību - adatām ar dimanta uzgaļiem. Šāda tehnoloģija ļauj iegūt krāsu toņu pārejas, nevis vienkārši melnbaltus attēlus. Šāds gravēšanas veids ir vispiemērotākais portretu un citu attēlu atveidošanai.

Veidojot apmēru ziņā lielāku kompozīciju, gravējumu veic arī pieminekļa otrā pusē. Tādā veidā iespējams attēlot visspilgtākos un svarīgākos aizgājēja dzīves mirkļus. Beigu rezultātā šāds kapu pieminekļa variants iznāk diezgan unikāls.

Kapa pieminekļa gravējuma pasūtīšana

Pasūtīt pieminekļa noformējumu var, ierodoties mūsu birojā vai zvanot pa tālruni. Mūsu uzņēmuma speciālisti noteikti sniegs jums konsultāciju šāda veida jautājumā un ieteiks piemērotāko attēlu pieminekļa noformēšanai.