Granīta kapu pieminekļu vairumtirdzniecība

Sīkākai informācijai par vairumtirdzniecības iespējām, lūdzam zvanīt pa tālruni 25454111.

Kārtot
Cena
Kategorijā


Materiāls


Akcija


   
Kopa: 184

Viens no uzņēmuma InterGranit  darbības virzieniem - tā ir kapu pieminekļu vairumtirdzniecība. Pirkšana vairumā ir izdevīgs piedāvājums tiem, kuri nodarbojas ar kapu pieminekļu izgatavošanu profesionālā līmenī. Tāpēc, ja jūs interesē kapu pieminekļu pirkšana vairumā, mēs jums piedāvājam savus pakalpojumus.

Izdevīgi sadarbības nosacījumi

Mūsu uzņēmums piedāvā visizdevīgākos un ērtākos nosacījumus pasūtītājiem vairumā, kuri sekmē ilgtermiņa sadarbību. Pasūtot kapu pieminekļus tieši pie mums, jūs varat būt pilnīgi droši par to izgatavošanas īsajiem termiņiem.

Mūsu uzņēmuma produkcija

Mūsu kapu pieminekļi tiek izgatavoti vienīgi no kvalitatīva granīta, kam piemīt daudz īpašību. Šis akmens spēj pārciest visus laika apstākļus un krasas temperatūras svārstības. Bez tam tas atšķiras ar savu izturīgumu, ļaujot granīta kapu piemineklim nostāvēt ilgus gadus un saglabāt tikpat prezentablu izskatu, kāds tas bijis uzstādīšanas dienā.

Pie mums jūs arī varat sameklēt visus iespējamos kapu pieminekļus, kuri atšķirsies izmēra, formas, kā arī krāsas ziņā. Plašais asortiments jums noteikti ļaus izvelēties tos variantus, kas jūs pilnība apmierinās, un tikai pēc tam veikt pasūtījumu kapu pieminekļu iepirkumam vairumā.

Kapu pieminekļu cenas

Mēs piedāvājam konkurēt spējīgākās cenas, bet mūsdienu tehnoloģijas izslēdz visas iespējamās ražošanas izmaksas. Tas arī ļauj kapu pieminekļu cenas noteikt zemākas par vidējām tirgū.

Mūsu uzņēmums jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar kapu pieminekļu vairumtirdzniecību, tāpēc, ja jūs vēlaties iegādāties kapu pieminekļus vairumā, mēs noteikti būsim gatavi jums palīdzēt un piedāvāt izdevīgus pirkšanas nosacījumus. Kapu pieminekļu pirkšana vairumā ir ļoti izdevīga, jo lielas preču partijas iegāde paredz vairumtirdzniecības cenu.

Kvalitātes garantija

Pirms piegādes mūsu kapu pieminekļiem tiek veikta pilna kontrole. Mēs garantējam augstu produkcijas kvalitāti, kā arī individuālu pieeju un rūpīgu uzmanību ikviena partnera pieprasījumiem un vajadzībām.

Rezervēt pieminekli

Norādiet Jūsu kontakta datus.

Vārds
Telefona numurs / e-pasts
Pilsēta
Vairāk info

Mēs pārbaudām jūsu pasūtījumu. Lūdzu gaidiet.
Mēs pārbaudām jūsu pasūtījumu. Lūdzu gaidiet.
Mēs pārbaudām jūsu pasūtījumu. Lūdzu gaidiet.
Mēs esam saņēmuši jūsu pasūtījumu un to apstrādājam. Mūsu menedžeris sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.
Mēs pārbaudām jūsu pasūtījumu. Lūdzu gaidiet.
Diemžēl kaut kas notika nepareizi un radās kļūda. Lai pasūtītu, lūdzu zvaniet mums - 29259508 vai rakstiet riga@monumenti.lv