Vienvietīgie pieminekļi no kompānijas monumenti.lv

Kapu pieminekļi mēdz būt dažādu veidu. Vispieprasītākie ir vienvietīgie pieminekļi, tāpēc pašlaik to izvēle ir ļoti plaša. Ja Jūs nezināt, kur iegādāties pieminekli, droši vērsieties mūsu kompānijā. Mēs izgatavojam lielu daudzumu visdažādāko izmēru un noformējuma vienvietīgos pieminekļus pēc pasūtījuma.

Pamatā vienvietīgie pieminekļi tiek izgatavoti no granīta, jo šis dabas materiāls ir izturīgāks un spēj pārvarēt visus laika apstākļus.  Attiecībā uz cenu, šādiem granīta izstrādājumiem nav nepieciešamas lielas izmaksas.

Kārtot
Cena
Materiāls

Akcija

   
Kopa: 98

Lielāko mūsu pieminekļu daļu mēs izgatavojam pēc individuāla projekta, kuru noformējumu iespējams papildināt ar gravējumu, fotoattēliem un attēliem.  Vienvietīgā pieminekļa pluss ir tas, ka tā uzstādīšana vienam aizgājējam ir daudz vieglāka, nekā uzstādīt ģimenes pieminekli.

Atsevišķos gadījumos vienvietīgais piemineklis var tikt pārvērsts ģimenes piemineklī, ja uz tā virsmas ir pietiekami daudz vietas papildus teksta gravējuma un fotoattēla izvietošanai.  Vienvietīgie pieminekļi ir arī piemēroti atšķirīgu ticību un konfesiju aizgājējiem.  Nepieciešamības gadījumā mūsu kompānija piedāvās iespēju veikt izmaiņas pieminekļa dizainā un noformējumā.

Līdz ar pieminekli Jūs varat pasūtīt soliņus, galdiņus, aksesuārus vāžu veidā, apmales, plāksnes, nožogojumus un tml., lai papildinātu memoriāla kompleksu.

Strādājot ar pasūtījumiem, mēs izmantojam vienīgi jaunas darba aparatūras un mūsdienīgas akmens apstrādes tehnoloģijas.  Mūsu komanda garantē augstu darba kvalitāti un zemas pakalpojumu cenas.