Krāsainie granīta pieminekļi no kompānijas monumenti.lv

Pašlaik krāsainie granīta pieminekļi ir ieguvuši lielu popularitāti cilvēku vidū, kuri vēlas uzsvērt mirušā tuvinieka individualitāti un apbedījuma vietu padarīt par īpašu.

Popularitāte ir skaidrojama ar granīta daudzajām īpašībām.  Granīts iztur dažādus laika apstākļus un temperatūru svārstības. Tāpat arī tam piemīt augsts blīvums un stiprība, kas ļauj granīta piemineklim nostāvēt  daudzus gadus. Granīta izstrādājumiem ir lielisks vizuālais skats. Reti ir atrodams materiāls, kas sevī apvienos tik daudz pozitīvu īpašību.

Kārtot
Cena
Materiāls

Akcija


   
Kopa: 51

Populārākais no visiem kapu izstrādājumiem ir melnā granīta piemineklis. Melna granīta pieminekļa priekšrocība ir tā, ka uz tā izveidotie gravējumi un portreti izskatās ļoti izteiksmīgi. Bez šīs krāsas pastāv arī citi šī unikālā materiāla toņi.

Baltu granīta pieminekli parasti uzstāda jaunām meitenēm, kuras nav paspējušas apprecēties vai maziem bērniem, jo baltā krāsa ne tikai simbolizē nevainību un tīrību, bet arī tiek uzskatīta par traģisku.

Pelēkas krāsas pieminekļi. Dažreiz kopā ar pelēko krāsu tiek izmantota melnā. Pelēkas krāsas granīta pieminekļu priekšrocība ir tā, ka tas ir nedaudz lētāks, tāpēc viss memoriālais komplekss neizmaksā pārāk dārgi.

Diezgan bieži kapsētās ir pamanāmi pieminekļi, kuri izgatavoti vienlaicīgi no sarkanā un melnā granīta.  Sarkanā krāsa piemineklim piešķir elegantumu un svinīgumu. Tāpat Jūs varat pasūtīt pieminekli tumši sarkanos un bordo toņos.  Bez šādām krāsām ir arī pieminekļi no zaļā granīta. Mūsu kompānijā, balstoties uz savu gaumi, Jūs varat pasūtīt dažādu krāsu pieminekļus, jo mūsu rīcībā ir plaša noliktava ar dažādu toņu granītu.  

Neatkarīgi no granīta krāsas šādi pieminekļi ir viegli kopjami. Granītam nekaitē ūdens, sausums un stiprs sals, tāpēc tas spēs pārsteigt ar savu augsto kvalitāti daudzus gadus.

Lai pasūtītu krāsainu pieminekli, Jūs varat vērsties mūsu kompānijā. Mēs garantējam pieņemamas cenas un veikto darbu augstu kvalitāti noteiktajos termiņos.